Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413015
10462
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Mokos I. jelzéssel: Csónakos. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm
2333680
10463
396
MCP jelzéssel: Hegyoldal. Olaj, fa, fa tetején lyukakkal, 70×45 cm
2404337
10464
396
Molnár C. Pál (1894-1981): Úton a gyermekkel, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 22×18 cm 2404321
10465
396
Molnár C. Pál (1894-1981): Csók, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 21×9,5 cm 2411925
10466
396
4600
Montrone jelzéssel: Vulkánkitörés. Olaj, karton, kissé sérült. Üveg mögött. 30x38,5 cm
2365526
10467
396
MT jelzéssel: Madarak. Pasztell, papír, 70x50 cm
2404894
10468
396
Munkácsy jelzéssel: Alak. Ceruza, papír. Jobb felső sarkában sérült, hiányos. 26x23,5 cm 2405909
10469
396
MV jelzéssel: Kapu. Vegyes technika, papír, jelzett. Számozott: I/1. Üvegezett fa keretben. 20,5×21,5 cm
2405908
10470
396
MV jelzéssel: Sz. Imre. Kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×20 cm
2405907
10471
396
MV jelzéssel: Gyerekrablás - terror ellen. Ofszet, papír, jelzett, számozott (296/300). Üvegezett fa keretben. 32×22 cm
2404476
10472
396
Német A. jelzéssel: Nagykörút anno. Rézkarc, papír, lapon apró foltokkal. 7,5×8,5 cm
2363405
10473
396
Németh I jelzéssel: Csendlket gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Fa keretben. 44,5x59,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF