10397.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,20 EUR, 13,14 USD
Bártfa jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 49,5x38,5 cm