10400.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Boemm Ritta jelzéssel: Gyerekek. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben. 33x25 cm