10409.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Czigány jelzéssel: Girbe-gurba utca. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 61×47 cm