10403.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
E Bosch jelzéssel: Ein reuiger Sünder (kutya portréjs). Rézkarc, papír, jelzett a karc alatt nyomtatva, paszpartuban. 14,5x9,5 cm