10407.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
F. Csáky jelzéssel: Hattyú páros. Olaj, karton, sérült. 18x26 cm