10423.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Gál jelzéssel: Tihanyi tály. Pasztell, akvarell, papír. Jelzett. üvegezett keretben. 35x32 cm