10422.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Gara jelzéssel (Gara Arnold?): Mosolygós. Olaj, vászon, 50×35 cm