10425.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Girotti (?) jelzéssel: Hegyvidéki havas táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 48x69 cm