10433.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm