10589.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Egyenruhás férfi portréja. Olaj, vászon, restaurált, 78×60 cm