10586.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Falusi utca híddal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29,5x46 cm