10604.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akvarell, papír. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 37x25 cm