10610.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, vászon. 70x50 cm