10398.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Jeni Bertrand (?) jelzéssel: Rivaldafényben. Akvarell, ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett sérült keretben. 13x17,5 cm