10471.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
MV jelzéssel: Gyerekrablás - terror ellen. Ofszet, papír, jelzett, számozott (296/300). Üvegezett fa keretben. 32×22 cm