10474.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm