10530.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy gyümölcskosárral. Olaj, vászon. 60x45 cm