10544.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. német v. osztrák grafikus munkája: Fachwerk ház a folyóparton. Rézkarc, papír. Lap teteje foltos. Sérült üvegezett keretben. 19,5x14,5 cm