19020. 396. Gelaufene Fernauktion Juwelen
2 600 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) kék és fehér köves gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 57, bruttó: 3,7 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert