13546. 396. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 200 HUF
9
0 HUF
cca 1950-70 Lakóházak sokszorosított tervrajzai, homlokzati látványtervei, össz. 39 db, részben sérült, 19,5x27 és 41,5x57 cm közötti méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras