12116. 396. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF
0 HUF
Mini parfümös üveg tartalom nélkül, aranyozott fém díszítéssel, kövekkel és gyöngyökkel, a kupakja szorul, kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert