Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2380910
11228
396
Hollóház porcelán ékszeres doboz fedéllel, matricás virág dekorral, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m. 4 cm. 2401523
11229
396
Háromkirályok, Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, dekoratív keretben, 25x20 cm
2406676
11230
396
Aquincum porcelán art deco libák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2411439
11231
396
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 14,5 cm 2412930
11232
396
Aquincum porcelán bólogató kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm 2109934
11233
396
2409509
11234
396
2406683
11235
396
Két Gránit fajansz fűszeres fiók. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x14x11 cm
2359910
11236
396
2363577
11237
396
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
2409527
11238
396
Drasche babát dajkáló lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2412956
11239
396
Drasche német juhász kutya szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. h: 20 cm, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF