Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318716
11265
396
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
2173668
11266
396
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm
2408934
11267
396
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2408921
11268
396
4600
Franicia porcelán csésze, Napoleon képével, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2408429
11269
396
Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm
2408294
11270
396
Kínai mázas porcelán Pho kutya, jelzés nélkül, kis mázhibával, m: 15,5 cm 2408260
11271
396
Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm
2408266
11272
396
Schaubachkunst biszkvit porcelán szántó férfi lovakkal, jelzett, kis kopásnyomokkal, gyári repedésekkel, h: 31 cm
2408145
11273
396
Wien Augarten fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
2408138
11274
396
Wallendorf porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2408135
11275
396
Wallendorf porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 16 cm 2408903
11276
396
Delft porcelán mokkás csésze és alj. Máz alatti kék festéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan. csésze: d: 6 cm, m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF