11218. 396. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Hollóházi AMFORA-ÜVÉRT porcelán hamutál, részben kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal, kopott, d: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert