11198. 396. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert