17404.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Arany János: Kisebb költemények. Bp., én., Franklin, 415+2 p.Tizedik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzással.