17557.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
28
Dr. Kúnos Ignác: Nipponföldi mondavilág. Monogatari. Eredeti japán rajzokkal. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. 246 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé laza kötéssel, egy lap kijár.