17628.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Harsányi Zsolt: Ember küzdj. Madách életének regénye I-II-III. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói sérült papírborító, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.