17450.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Ignotus Hugó: Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.