17500.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp., 1943, Szerzői,(Hornyánszky-ny.), 400 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.