May Károly úti kalandjai. A Rio de La Plata mentén. Bp., é.n. Athenaeu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000020/May-Karoly-uti-kalandjai-A-Rio-de-La-Plata-menten-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-festett-egeszv~II2414699
2414699
17401
397
Rufpreis:
2 400 HUF 6,37 EUR , 6,86 USD
Beschreibung: May Károly úti kalandjai. A Rio de La Plata mentén. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötésben. Kopásokkal.
: karap_norbert