17555.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Palotai Boris: A másik. Bp.,1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban. A szerző, Palotai Boris (1904-1983) által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész és felesége részére dedikált példány.