18571.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.