17501.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Regény. Egyszerű kis koldustörténet. Bp., 1932, Káldor. Átkötött félvászon-kötés, szegedi Burkus András-kötés, kopott borítóval.