17502.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Szabó Dezső: Levelek Kolozsvárra és két elbeszélés. (Bp.), 1943, Keresztes. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.