17448.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Szűcs Nándor: Titkos szolgálatban. Riportregény a kémek világából. Bp., 1941, Pantheon. Kissé viseltes könyvkötői aranyozott egészvászon-kötésben.