16706.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Dr. Tóth K. János: Római virágszedés. Bécs, 1988, Művészettörténeti Társaság. 460 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.