Magyarországi postajáratok. Kiadja a M. Kir. Posta- és Távirda-Vezérigazgatóság 1913. május havában. Bp., 1913, Athenaeum. XLVII p. "Magyarország vasutaink hálózati térképe" nagyméretű térkép melléklettel, 1:1.150.000, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, szakadással. Kissé szakadt, viseltes kiadói papírkötés, kijáró lappal.
Dr. Szabó Tibor, Gyuris István, Nagy Pál: A szegedi MÁV nevelőotthon története 1896-1971. Bp., 1971, MÁV Vezérigazgatóság. 159 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, "Magyar Államvasutak Nevelőotthona Szeged" bélyegzővel. Példányszám: 1000.
Manfred Bräunlein: Ludwigskanal und Eisenbahn. Wege und Irrwege zwischen Main und Donau. Nürnberg, 1991, Lorenz Spindler. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Lothar Beer: Die Bergenzerwaldbahn. Ein Beitrag zur Verkehrsgeschichte Voralbergs. Zürich, 1977, Eurovapor. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban