1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Emil Ludwig: Kleopátra. Egy királynő életregénye. Fordította: Sátori Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.