https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Jagd Zahl der Lose: 13
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2218046
17143
397
0
20000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2200891
17144
397
0
20000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Muzsnay Géza: Erdőrendezéstan. Bp. 1912. Pátria. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel. Gerincen, borítón kis sérülések, foltok.
Das Lot is nicht erreichbar
2415963
17145
397
0
1000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp, 1962, Móra Ferenc. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóban
Das Lot is nicht erreichbar
2401889
17146
397
0
3000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Kristó László: A vadász-vadtenyésztő mester kézikönyve. Vadgazdálkodási szakmai ismeretek. Mestergazda Könyvek. Bp., 2007, Szaktudás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2415598
17147
397
0
1400
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Beretz Katalin: Puskák-pajzsok-fohászok. Dr. Nagy Endre Afrika-vadász kalandos élete. Fényképekkel illusztrált. Bp., Zeusz, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 2401823
17148
397
0
1600
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, Reprint! 2399601
17149
397
0
1000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. Vál.: Véber Károly. A szerzők fekete-fehér fotóival. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2400963
17151
397
0
1600
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Satzger László: Nyugat-Európa utolsó Ősvadonában. Bp, 1990, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. 2367370
17152
397
0
800
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2364507
17153
397
0
1000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród füzetek 4. hn., 1998, Pallas Lap és Könyvkiadó Vállalat. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2304132
17154
397
0
1000
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Molnár Gábor: Éjbe zuhant évek. Bp., 1973, Szépirodalmi. Egészműbőr-kötés, kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2304181
17155
397
0
1200
Books: Hunting
Andere Sammelgebiete
1
Medvék, őzek, farkasok. Szerk: Véber Károly. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Muray Róbert illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse