[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította és előszóval ellátta: Babarczi Schwartzer Ottó. Bp., 1885, MTA, XXXV+677 p.
[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Dr. Krafft-Ebing R. Báró: Psychopathia Sexualis a visszás nemi érzések különs figyelembe vételével. Fordította: Fischer Jakab. Bp., 1894, Singer és Wolfner, 2+V+5+394 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel. Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával.Igényes egészműbőr kötés. Első címlap nélkül. Jó állapotban
Platen M(oritz): Az új gyógymód. I-II. kötet. Fordította: dr. László Frigyes. Bp.,(1900), Schroeter H. L., (Lipcse, Metzger és Wittig,) 1 t.+VIII+791 p.+7 t.+796-1510 p.+ 10 t. Kiadói egységes, illusztrált, díszes, festett, aranyozott, szecessziós zöld egészvászon kötésben, kopott borítóval, egy lap sérült, pár lap kijár, néhány lapon kis szakadás, foltos lapokkal, a szemléltető ábrák sérültek, hi...
Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az I. köteten fakulásnyommal.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat Központi Meteorológiai Intézetének adattárának katalógusai. 1. csapadék. Bp., 1974, Országos Meteorológiai Szolgálat Központi Meteorológiai Intézete. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 300 példányban.