15067. 397. Gelaufene Fernauktion Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
0 HUF
Rónai Ernő: Zúg a Jenisszej. Bp., 1948,(Antiqua-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf