Knöpfler Alajos: A katholikus egyháztörténet tankönyve. I-II. köt.. Ford.: Kováts Sándor, Ferch Tamás.; Az egyetemes egyházi földrajz és statisztika vázlata. Összeáll.: Kováts Sándor.; A végén kézzel írt név és tárgymutatóval. Temesvár, 1903-1905-, Csanád-egyházmegyei Könyvnyomda, VIII+403+1;4+364; 143 p.+33 sztl. lev. Korabeli aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötés, egri Répás Béla-kötés, feste...
Saint Francois d'Assise. Son Oeuvre - Son influence 1226-1926. Préface: S. É. Le Cardinal Dubois. Crayon hors texte de Bernard Naudin. Paris, 1927., E. Droz, 320+4 p. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
Dr. Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. Magyarítá: a kalocsai növendékpapság Szent Ágoston Egylete. I. rész. Ó-Szövetség. Kalocsa, 1887, Malatin Antal. XIV+407+3 p. Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, egy kijáró lappal.
Papidolgozatok gyászesetekre. Halotti predkiációk, gyászbeszédek és imák, egyházban, gyászudvaron és sírnál. VII-VIII. füzet. Szerk.: Fördős Lajos. [Egybekötve.] Kecskemét, 1857-1859, Szilády Károly, 4+221+3 p.;4+216+4 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal. A Papi Dolgozatok Gyászesetekre c. teológiai könyvsorozat 1849-ben indult. Az első két ...
Spiritizmus mint az utolsó reformáció. Médiumi úton összegyűjtötte: Svéd Pál. Elrendezte és kiadja: ifj. Kocsis Imre. Kispest, 1932, magánkiadás. 272 p. Kissé szakadt kiadói papírkötés, helyenként foltos.
A "Gyermek Jézusról" nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, kijáró lapokkal.