V. G. Mihajlov: Bányászati szerszámok. Ford.: Árvai László. Bp., 1952, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. 189 p. Kissé sérült, kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.
Karl W. Butzer: A földfelszín formakincse. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. + Fülöp József: Az ásványi nyersanyagok története Magyarországon. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban, mellékletekkel.
Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv vízi mérnökök és gátvéd?k részére Bp. 1892. (Franklin-Társulat ny.) 78 ábrával. Kiadói, vaknyomásos, aranyozott gerincű, kissé laza egészvászon kötésben. Néhány lap szélén szöveget nem érintő apró szakadással.
Tamás György, Virágh Iván: Zsiguli/Lada - Hogyan tovább? Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kisebb sérülésekkel, pár helyen kissé gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban. + Lada VAZ-2104, VAZ-2105, VAZ-2107, VAZ-2121 típusú gépkocsik üzemeltetési utasítása, 76p, ábrákkal illusztrálva
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., Műszaki Könyvkiadó, 1983. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain apró kopásokkal
Dr. Finichiu Liviu: A Lada szerelése és javítása. Ábrákkal illusztrálva. H. n., 1991, Origo Press. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, egy oldalon szakadással.