19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.