10204. 397. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Péli Tamás (1948-1994), össz. 3 db mű, tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29x21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert