10227. 397. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Révész Imre (1859-1945): Ima étkezés előtt. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 49×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf