10293. 397. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Wieszt József (1951-2007): Füzéri vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), üvegezett fa keretben, 22,5×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf