4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm